Malowanie proszkowe felg - opinie

Andrzej

Mój samochód ma już swoje lata, dlatego postanowiłem go trochę odświeżyć, więc po naklejeniu folii na nadwozie postawiłem też na malowanie proszkowe felg. Opinie znajomych skierowały mnie do firmy Kolorbud i nie żałuję, bo specjaliści szybko podjęli się pracy, a przy tym nie zapłaciłem sporo 🙂

Robert

Kilka lat temu nakleiłem na felgi folię, żeby auto się lepiej prezentowało i niby tak było, ale po czasie ta cała folia zaczęła brzydko odchodzić. Wtedy znajomy polecił mi malowanie proszkowe felg i był to strzał w dziesiątkę. Bardzo trwała metoda, a przy tym nie trwa długo, dlatego polecam serdecznie!

Dominika

Mój mąż jest zakochany w swoim samochodzie prawie tak, jak we mnie 🙂 Jakiś czas temu opowiadał o planie pomalowania felg, więc kupiłam mu takową usługę w firmie Kolorbud. Bardzo się ucieszył i teraz cały czas opowiada kolegom o tym, jaką to ma fajną żonę, także polecam 🙂

Kacper

Kupiłem używane Audi kilka lat temu i nie chcę pozbywać się tego auta, bo jest praktycznie niezawodne, ale już nie wygląda dość dobrze. Opinie kolegów zachęciły mnie więc do malowania proszkowego felg i muszę powiedzieć, że pojazd trochę odmłodniał, dlatego bardzo polecam.

Bogdan

Malowanie proszkowe kilka razy używałem do renowacji moich maszyn rolniczych, ale wcześniej nie korzystałem z tego do mojego auta. Szwagier polecił mi malowanie proszkowe felg i zgodziłem się, bo zawsze lubiłem ciekawy wygląd tego elementu i jestem bardzo zadowolony, a przy tym to stosunkowo tania metoda.

Kamil

Prowadzę firmę zajmującą się renowacją samochodów i wizualnym tuningiem. Malowanie proszkowe felg to doskonały sposób na szybkie odświeżenie wyglądu pojazdu, a przy tym atrakcyjne cenowo, dlatego klienci często z tego korzystają i zawsze zostawiają po sobie dobre opinie!

Karol

Mam trzy samochody i jakiś czas temu postanowiłem zmienić wygląd jednego z nich. Pomalowałem nowym lakierem karoserię, a przez opinie przyjaciół postawiłem także na malowanie proszkowe felg. To świetna sprawa, bo takie szczegóły niemało wypływają na cały wygląd auta, dlatego polecam tę metodę 😉

Jacek

Mój kolega jakiś czas temu pomalował sobie felgi w samochodzie i początkowo śmiałem się z tego pomysłu, ale jak zobaczyłem efekt na własne oczy, to szybko sam postanowiłem z tego skorzystać. Doceniam przede wszystkim możliwość wyboru dowolnej farby, a przy tym szybki czas realizacji i niską cenę.

Arek

Opinie na temat malowania proszkowego zachęciły mnie do pomalowania felg i nie żałuję. To doskonały sposób na upiększenie samochodu w sposób subtelny, bez zbytnio rzucających się w oczy zabiegów. Wybrałem kolor czarny metallic i teraz dość wiekowe Volvo wygląda jak ciekawy oldtimer!

Darek

Nie jestem wielkim fanem wizualnych tuningów, ale jeden z moich samochodów zdążył już się zestarzeć, dlatego stwierdziłem, że spróbuję malowania proszkowego felg. Nie spodziewałem się, że efekt będzie tak ciekawy, dlatego serdecznie polecam. Opinie znajomych zachęciły mnie do skorzystania z oferty kolorbud, to była dobra decyzja.